başpınar ortaokulu3 « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay’da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan haberpi.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan kirsehirhaberturk.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan golhaber.com.tr adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.

  • Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan haber380.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.
  • Bu yıl 5’ncisi düzenlenen festivalin ikinci Anadolu şehri olma gururunu yaşayan kent, yerli ve yabancı binlerce kişiyi misafir ediyor.
  • Afşin Haber Merkezine konuşan Büyüktatlar Mahallesinden Çoban Ömer Çiriş, “Karların erimesinden sonra küçükbaş hayvanlarımızı yüksek yaylalara çıkarıyoruz.
  • Bu özelliği kullanmak için reklamsız üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir.

Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan haber380.com adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bizlere destek vermek için uygulamayı kapatabilir yada ayarlardan usakhabergazetesi.com.tr adresini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.

köy muhtarı hızlı başladı

Bu yıl 5’ncisi düzenlenen festivalin ikinci Anadolu şehri olma gururunu yaşayan kent, yerli ve yabancı binlerce kişiyi misafir ediyor. Festival gününü Türk Yıldızları’nın gösterileri ve etkinliklerle dolu dolu geçiren ziyaretçiler, stantları gezerek milli teknoloji hamlesi ile üretilen yerli ve milli silah ve araçları yakından görme fırsatı buluyor. Bu özelliği kullanmak için reklamsız üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. Mobil uygulamamızı indirerek reklamsız aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Son Eklenenler

Nisan ayının sonuna doğru yaylaya göç için harekete geçip, zorlu yolculuğumuza başlarız. Tekrar on birinci ayın başlarında da tekrar yaylalardan ayrılırız.” dedi. 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunun Teknofest ile bütünleştiği Çarşamba Havalimanı’ndaki festival alanında sahne alan Türk Halk Müziği sanatçısı Resul Dindar, casinochef şarkılarıyla gençlere unutulmaz gece yaşattı. Festivalin ikinci gününde Batı Park konser alanında Anadolu rock sanatçısı Kıraç, gençlerle buluştu. Şarkılarıyla coşturan Kıraç, gençleri eğlencenin doruğuna çıkardı. Dünya’nın en büyük havacılık ve uzay teknolojileri festivali olan Teknofest coşkusu Samsun’da sürüyor.

başpınar ortaokulu3 « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay’da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

Geçtiğimiz hafta 2005 doğumlu milli takım seçmeleri için İzmir’e davet edilen İdris Ersoy, burada göstermiş olduğu başarılı performans ile 24 Ekim’de İstanbul’da Milli takım tesislerinde düzenlenecek kampa davet edildi. Ege bölgesi karmasına seçilen İdris Ersoy hem Somamızın hem Manisa’nın gururu olmayı başardı. Antrenör Oktay Çabuk; “İdris Ersoy’un göstermiş olduğu bu başarı hem Somamız için hem kulübümüz için çok büyük bir gurur kaynağıdır. Soma Zafer Spor olarak üst seviyelere oyuncu yetiştiriyor olmak son derece önemlidir. Soma Zafer Spor’un Türk Futboluna armağanı İdris Ersoy’dur.” ifadelerini kullandı. Afşin Haber Merkezine konuşan Büyüktatlar Mahallesinden Çoban Ömer Çiriş, “Karların erimesinden sonra küçükbaş hayvanlarımızı yüksek yaylalara çıkarıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *